אתם מוזמנים להיכנס לעולם של מודעות והעצמה אישית למבוגרים וילדים כאחד

 כאן תקבלו פתרונות מעשיים למגוון מצבים בחיים
✔︎ תחוו אימון אישי
✔︎ תחזקו את הבטחון והאמון בעצמכם
✔︎ תעשירו את ארגז הכלים שלכם
כדי להתמודד בצורה טובה ומעצימה עם אתגרים שמציבים חיי היומיום

המוצרים שלי:

למידע נוסף ניתן ללחוץ על התמונה 

המוצרים שיצרתי הם פרי עמל של שנות לימוד וניסיון מעשי רב והם מיועדים לפתוח לכם ערוצי חשיבה והתנהגות חדשים. לכל אחד דפוסי חשיבה, דפוסי התנהגות וגישות המאפיינות אותו, בעזרתן הוא מתנהל ומגיב למגוון מצבים בחייו.
אם נאפשר לעצמנו להרפות מהדפוסים והגישות הקבועים שלנו ולנסות גישות חדשות, נגלה שמתוך ההתנסות יגיע הנס. 

אני מאמינה

  • ששינוי בגישה מביא להישג
  • שבכל שינוי טמון שי, שבעת העשייה נטמע בתוכנו והופך להיות חלק מאישיותנו.
  • שהשליטה והעוצמה באים לידי ביטוי אמיתי דווקא כשאנו לומדים להרפות.
נולדתי בישראל בשנת 1954. בהכשרתי אני מורשה לאמנות ובמשך 25 שנה עסקתי בתחומי חינוך שונים, לאחר שהשלמתי לימודים בתחומים נוספים: רפלקסולוגיה (רפלקסולוגית בכירה), כירולוגיה, רייקי, טיפול בשיטת B.A.T, אבחון וייעוץ באמצעות קריאה בקלפים אינדיאנים – קלפי סגולה – Medicine cards, אבחון וייעוץ באמצעות מפת הצבעים האינדיאנית. עסקתי בטיפול ייעוץ והכוונה תוך כדי שילוב בין השיטות השונות. פיתחתי את השיטה "מגישה להישג", מתוך אמונה ששינוי בגישה מביא להישג. הרציתי והנחיתי סדנאות העצמה ייחודיות. כתבתי את הספר "ת'נילי מסר". יצרתי את הקלפים "מגישה להישג". כתבתי את ספר הילדים "אני יודע שאני יכול" שתורגם גם לאנגלית I KNOW THAT I CAN.
נילי עציוני

המלצות

יקיריי,
בכנס הרייקי פגשתי אישה מקסימה. בשיחתנו גיליתי שהיא גם שכנה שלי הייתה 20 שנה. נילי עציוני - מחברת הספר: "ת'נילי מסר". כל יום אני משתמשת בספר, מקבלת מסר, ממש חוויה מהנה. בשיחתנו הטלפונית היום היא אמרה שגם בכנס התיקשור היא
תכבד אותנו עם סיפרה ונוכחותה, לכם אני מאוד ממליצה על הספר המקסים שלה.
באהבה,
בת שבע י.
נילי,
אני רוצה להודות לך על חוויה מרגשת, מדי יום אני פותחת את ספרך והמסרים פשוט עושים לי טוב. זורמת מהם אופטימיות ובימים אלו היא ממש מתאימה לי. אני בטוחה כי קיבלת תגובות חמות על הספר מעוד קוראים רבים.
עדנה ק.
נילי שלום רב,
קראתי בהנאה רבה את ספרך "ת'נילי מסר". במסגרת שיחותיי עם בני נוער, השתמשתי בו ונוכחתי לדעת שגם בני הנוער התחברו למסרים השונים שנגענו בהם, התפתחו שיחות שהביאו לתובנה ולהבנה מצידם למסרים. גם בעתיד אשתמש בספר זה.
בברכה, מלי ח.
זה עתה קראתי את ספרך, תודה שנתת לי אומץ לצאת לדרך חדשה!
דינה אברמסון (עיתונאית)
לנילי,
תודה על החוויה, איזה כיף לגלות ולהעצים את עצמי בכל פעם מחדש באמצעות מסרים הנמצאים בספרך "ת'נילי מסר".
טובה ב.
שלום נילי,
רכשתי את ספרך ואני מרגישה שברצוני למסור לך את רשמי ולהודות לך מעומק הלב על הכוח ששאבתי מהקריאה בו. הספר מונח ליד מיטתי ומדי בוקר אני פותחת באקראי דף, משקיעה את עצמי בדברים שלך ושואבת כוח נפשי וגם הרגשה פיזית מחוזקת לקראת יום חדש.
שלך, שרה
נילי יקרה,
נפגשנו כמעט במקרה או כפי שאת אומרת – אין מקריות אז נפגשנו כי נועדנו להפגש. לקראת מסיבת הבריתה להולדתה של ביתי השלישית חיפשתי לחגוג עם עוד משהו – משהו נוסף שהאורחים שלי יוכלו לצאת בתחושה שהם לא רק אכלו ונתנו מתנה אלא גם קיבלו מתנה בעצמם. חיפושיי למשהו מיוחד הובילו אליך – בחום האנושי שלך ביכולת לזהות ולהבין, באמירת המילים הנכונות, שבית את ליבי. ואז הגיע יום הבריתה – אנשים הגיעו להתייעץ רק לדקה ונשארו חצי שעה... כמובן שאחר כך קיבלתי טלפונים מלאי מחמאות – בראש ובראשונה עלייך. ואין כמו ההזדמנות הזו לומר לך תודה על שהיית בזמן ובמקום על אישיותך ועל מקצועיותך. אנחנו עוד נמשיך ונפגש – ולא במקרה.
מיכל ב.
שלום נילי!
קניתי אתמול את הספר שלך בנמל תל אביב. הוא מאד יפה ונוגע ללב. גם העיצוב מאד יפה וכמובן גם התוכן. אשמח לשמוע על סדנאות שלך, אני גרה בגבעת אלה שבעמק יזרעאל. תודה ויום נפלא לך.
עדן צ.
שלום נילי,
אני מחזיקה ביד את הספר המקסים שלך "ת'נילי מסר", קוראים לי עדנה, אני עובדת סוציאלית ומטפלת ברפואה משלימה. הספר שבה את לבי במיוחד שבכל פעם שאני פותחת אותו, אני מקבלת מסרים כל כך מדויקים לגבי פרשת הדרכים שאני נמצאת בה. זה פשוט מדהים אותי כל יום מחדש.
עדנה צ.
שלום נילי,
קראתי בהנאה רבה את ספרך. אכן, כמו שכתבת, הספר נותן לילדים אפשרות להתחבר לכוחות שלהם וליצור שפה חדשה בינם לבין עצמם בזמנים של התמודדות עם מצבים שהחיים מזמנים להם. השפה נעימה, החריזה מתאימה, האיורים מאד יפים והמסר היוצא מן השורות הוא של אמונה בילדים.
אני מאחלת לך הצלחה רבה וכל טוב.
בברכה, מיכל דליות (סופר נני)
כולנו צריכים מישהו שיזכיר לנו מדי פעם כמה אנחנו נפלאים ואלו כוחות טמונים בנו. בסיפור "אני יודע שאני יכול" הילד לומד לרכוב על אופניים (אחרי שהוא נופל כמה פעמים) בזכות כוח הרצון, ליהנות מהכל בזכות כוח הדמיון, ללמוד המון בזכות כוח ההקשבה ועוד. בהמשך הילד גם מבין שיש בו כוחות נוספים שהוא יגלה בעצמו. זהו ספר העצמה אישית שאף שהוא מיועד לילדים, יכול להזכיר גם להורים את הכוחות הטמונים בהם, שהם נוטים לעיתים לשכוח.
נאוה מרטון, מגזין הורים וילדים
בשנת 2007 רכשתי ממך את הספר ת׳נילי מסר. זהו ספר נפלא! אני כל-כך אוהבת את הדיוק והעדינות של פתיחה אקראית לכאורה והרלוונטיות של המסר מאז ועד עכשיו, תבורכי.
תמי ג.
Previous
Next